Регуляторна політика

Заголовок
Аналіз регуляторного впливу
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради „Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території м. Шполи та с. Кримки на 2018 рік”
Рішення " Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»"
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території м. Шполи та с. Кримки на 2018 рік»
Рішення "Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»"
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території м. Шполи та с. Кримки на 2018 рік»
Рішення "Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»"
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Шполянської міської ради «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування)та ставок єдиного податку на території м. Шполи та с. Кримки на 2018 рік»
Рішення "Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»"
Рішення "Про внесення змін до рішення міської ради від 12.07.2016 № 12-9/VІІ"