Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» міського Будинку культури знову серед найкращих

4 лютого у місті Городище пройшов обласний огляд фольклорних колективів Черкащини. Із 60-ти народних ансамблів шполянська «Берегиня» знову підтвердила своє почесне звання «Народний аматорський».
  Вже понад 50 років цей народний колектив своїм чудовим співом чарує не лише шполян і жителів району, а й всю Черкащину. З 1999 року «Берегиню» очолює чарівна й талановита жінка – Лідія Поліщук.

Для неї народна творчість – це найцінніший скарб, яку вона разом із своїм учасницями передає глядачам у своїх піснях. За цей час народний ансамбль з концертними програмами об’їздив чи не всю Україну. Доволі довго можна перераховувати список винагород, подяк і звань, які отримував колектив. Але ми назвемо деякі з них – Лауреат мистецтв України, нагороджений Дипломом секретаріату Президента України, Дипломом передачі «Фольк-Мюзік», Дипломом II ступеня Всеукраїнського фестивалю «Сорочинський ярмарок», тощо. В ансамблі є жінки, що співають майже з самого народження «Берегині»: Поліна Слюсар, Галина Денисенко, Євгенія Лобко.

- Ми - українки, і наші серця переповнює дух гордості за рідну країну. Тому свої пісні щоразу виконуємо з любов’ю, ніби хочемо передати святиню української пісні кожному з глядачів, які приходять до нас на концерти. Можливо, саме за ці якості члени комісії на фольклорному огляді в Городищі нас визнали найкращими із народних аматорських колективів Черкащини, - зазначила керівник народного ансамблю Лідія Поліщук.
   Також керівник та учасники «Берегині» щиро вдячні голові міста Сергію Кравченку за підтримку в організації перевезення та харчування колективу.