ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу на надання права для облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Шпола


ДОДАТОК
до рішення міської ради
від 16.12.2016 №17-3/VII

 

1. Загальна частина

1.1. Це положення визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу на надання права на облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі – конкурс) і є обов’язковим для виконання організатором, конкурсним комітетом, суб’єктами конкурсу (фізичними особами-підприємцями та юридичними особами, що провадять (мають на меті провадити підприємницьку діяльність).

1.2. Терміни, що вживаються у даному Положенні, мають таке значення:

конкурс – конкурентний спосіб надання права на облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

конкурсна пропозиція – надання учасником конкурсу гарантій своїх зобов’язань організувати та провести облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, можливість забезпечення яких підтверджується документально;

конкурсний комітет – орган, що утворюється виконавчим комітетом Шполянської міської ради для підготовки і проведення конкурсу на надання права на облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

об’єкт конкурсу – потенційне місце розташування (територія) зупинки громадського транспорту, яку можливо облаштувати з встановленням тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;

організатор конкурсу – виконавчий комітет Шполянської міської ради;

претендент – суб’єкт (фізична особа-підприємець або юридична особа), який офіційно подав свої пропозиції для участі у конкурсі;

зупинка громадського транспорту – спеціально обладнаний пункт для очікування громадського транспорту та посадки і висадки пасажирів з відповідною конструкцією (навісом) для перебування пасажирів, облаштована лавками для сидіння, урнами для сміття та вивіскою з назвою;

тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності – невелика одноповерхова споруда, яка виконується із полегшених конструкцій і встановлюється тимчасово без улаштування фундаментів та має закрите приміщення для провадження підприємницької діяльності площею до 18 кв.м.

1.3. Організацію і проведення конкурсу забезпечує організатор.

1.4. У конкурсі можуть брати участь фізичні особи-підприємці або юридичні особи, що відповідають його умовам.

1.5. До участі в конкурсі не допускаються фізичні особи-підприємці або юридичні особи які:

1) визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб’єкти господарювання;

2) подали на конкурс документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію;

3) мають несплачені податки, орендну плату за землю або штрафні санкції, неоскаржені в судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу).

2. Підготовка конкурсу

2.1. Рішення про проведення конкурсу приймає виконавчий комітет Шполянської міської ради (замовник), який затверджує і визначає умови конкурсу та його об’єкти.

2.2.Виконавчий комітет міської ради не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу публікує у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження та на офіційному web-сайті Шполянської міської ради, оголошення про конкурс, яке повинно містити наступну інформацію:

1) найменування організатора, режим роботи та місцезнаходження;

2) порядковий номер кожного об’єкта конкурсу - місця розташування (території);

3) умови конкурсу;

4) кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі;

5) місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету;

6) порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу, телефон для довідок, адрес електронної пошти.

2.3. Для участі у конкурсі претендент на кожний об’єкт конкурсу подає окремо заяву за формою, визначеною організатором, конкурсні пропозиції та наступні документи:

1) для учасників, які є юридичними особами:

- копію витягу з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- посвідчені в установленому порядку копії установчих документів;

- попередній проект зупинки громадського транспорту із зображенням зовнішнього вигляду та прилеглої території та графічний матеріал із зображенням на місцевості;

2) для учасників, які є фізичними особами-підприємцями:

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копію податкової декларації за минулий рік;

- попередній проект зупинки громадського транспорту із зображенням зовнішнього вигляду та прилеглої території.

2.4. Документи для участі в конкурсі подаються претендентом особисто або надсилається поштою організатору у закритому конверті (пакеті) по кожному об’єкту окремо, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження претендента та об’єктів конкурсу, щодо яких подаються конкурсні пропозиції.

2.5. Подані документи перевіряються по мірі їх надходження секретарем та конкурсним комітетом.

2.6. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі визначається організатором і не може становити менш як 3 робочі дні до дати проведення конкурсу.

2.7. За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі претендент має право звернутися до організатора, який зобов’язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором претендента) протягом трьох робочих днів.

2.8. Інформація про будь-яку зміну умов конкурсу повинна бути доведена до відома всіх претендентів не менш як за 15 робочих днів до дати проведення конкурсу шляхом опублікування в засобах масової інформації місцевої сфери розповсюдження та на офіційному web-сайті Шполянської міської ради: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., в яких було розміщено оголошення про конкурс.

2.9. Претендент має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

2.10. Подані на конкурс пропозиції реєструються секретарем конкурсного комітету у журналі обліку. Пропозиції, що надійшли до організатора після закінчення строку їх подання, не реєструються і повертаються претенденту.

2.11. Конкурсний комітет приймає рішення про відмову в участі у конкурсі в разі:

- ліквідації учасника конкурсу, визнання його банкрутом або порушення проти нього справи про банкрутство;

- встановлення факту надання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення.

3. Проведення конкурсу та визначення переможця

3.1. Під час проведення конкурсу конкурсний комітет розглядає конкурсні пропозиції претендентів за такими показниками:

- пропозиції щодо облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

- пропозиції щодо якісного обслуговування та безпеки пасажирів громадського транспорту та перспектив їх розвитку на майбутнє (регулярне оновлення та оформлення зовнішнього вигляду, можливість встановлення Wi-Fi зони, додаткових інформаційних стендів, ретрансляційного обладнання (озвучення інформації соціального спрямування та аудіореклами) та інших додаткових зручностей);.

3.2. Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсний комітет має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненням.

3.3. За результатами розгляду конкурсних пропозицій комітет має право їх відхилити у випадку, коли вони не відповідають умовам конкурсу.

3.4. Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає вимогам, може забезпечити виконання робіт відповідної якості і конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки. Одним з головних критеріїв визначення переможця конкурсу є наявність належного рівня максимально комфортного, безпечного перебування пасажирів на зупинці для очікування громадського транспорту:

- розміщення необхідної маршрутної інформації (розклади руху громадського транспорту);

- зовнішня вивіска з назвою зупинки та її освітленням у вечірній і нічний часи;

- наявність місць для сидіння (відповідно до встановлених норм – лава для сидіння повинна становити не менше 3 м.);

- належне освітлення зупинки (наявність не менше 2-х одиниць освітлювальних приладів);

- захисні перекриття (стіни жорсткої конструкції, накриття та підлога);

- урни для сміття (не менше 2-х одиниць та діаметром не менше 30 см.).

У разі, якщо в конкурсі взяв участь лише один учасник і його пропозиція не була відхилена, він визнається переможцем конкурсу.

3.5. Рішення про результати конкурсу приймається конкурсним комітетом на закритому засіданні в присутності більше половини його складу, в тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, відкритим голосуванням простою більшістю голосів.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсного комітету (або за його відсутності голос заступника голови конкурсного комітету).

3.6. Рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу оголошується всім членам конкурсного комітету та переможцям конкурсу під час відкритого засідання конкурсного комітету. Засідання конкурсного комітету оформлюється протоколом протягом 5 робочих днів, який підписують присутні члени конкурсного комітету.

На підставі протоколу конкурсного комітету, готується проект рішення виконавчого комітету про затвердження протоколу конкурсного комітету, уповноваження переможців конкурсу на облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Даний проект рішення подається на розгляд виконавчого комітету Шполянської міської ради.

3.7. Протокол засідання конкурсного комітету повинен містити інформацію про:

- назви об’єктів конкурсу;

- результати голосування членів конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу щодо кожного об’єкта конкурсу;

- рішення конкурсного комітету про визначення переможців конкурсу.

3.8. Витяги з протоколу засідання конкурсного комітету подаються на підставі письмової заяви учасників конкурсу протягом 5 робочих днів з дня її надходження.

3.9. Конкурс може бути визнаним таким, що не відбувся, у разі:

- неподання конкурсних пропозицій;

- відхилення всіх конкурсних пропозицій.

3.10. На підставі рішення конкурсного комітету, передбаченого п. 3.6, переможцям конкурсу протягом 30 календарних днів з дня прийняття відповідного рішення надається місце (територія) для облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

3.11. Після отримання місця для облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, переможці конкурсу зобов’язані:

- укласти з міської радою договір, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.11.2013 № 537 та згідно Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Шпола, затвердженого рішенням міської ради від 03.10.2013 № 29-6/VI;

- погодити з сектором містобудування, архітектури та будівництва Шполянської райдераждаміністрація розташування тимчасових споруд, які знаходяться на території зупинки;

- обладнати прилеглу територію відповідно до архітектурно-планового завдання (АПЗ) та проектної документації;

- погодити з Шполянським РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» місце розташування будівлі (зупинки) та робочі креслення;

- згідно технічних умов, виданих КП «Благоустрій» , облаштувати зупинку «заїзною кишенею»;

- розробити паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;

- утримувати прилеглу територію та місце розташування зупинок громадського транспорту в належному санітарному та технічному стані, дотримуватись правил їх експлуатації;

- здійснювати підприємницьку діяльність згідно вимог чинного законодавства.

4. Умови проведення конкурсу

4.1. Кожний претендент зобов’язаний подати на розгляд конкурсного комітету власні пропозиції по облаштуванню прилеглої території зупинок громадського транспорту (мощення плиткою, фарбування, озеленення, регулярний контроль за технічним та санітарним станом).

Кожна зупинка та її прилегла територія повинні відповідати загальному естетичному вигляду на фоні інших будівель та споруд, гармонічно вписуватись в єдність просторової композиції міста.

4.2. Покриття і всі елементи обладнання зупинок повинні постійно перебувати у належному експлуатаційному стані і відповідати вимогам безпеки дорожнього руху.

4.3. Фарбування зупинок (лав для сидіння, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, урн, кронштейнів, стояків та інших елементів обладнання зупинок), слід виконувати у міру необхідності, але не рідше ніж через 2 роки з моменту облаштування.

4.4. Для облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності встановити обмеження її площі до 18 м².

4.5. При визначенні найкращих пропозицій претендентів конкурсу щодо облаштування прилеглої території зупинок громадського транспорту, в першу чергу варто враховувати інтереси місцевих товаровиробників.

Якщо претендент брав участь і визнаний переможцем по кількох об’єктах конкурсу, договір укладається на кожний об'єкт конкурсу окремо.

4.6. Строк дії договору, який укладається за результатами конкурсу, становить 5 (п’ять) років з можливістю переукладання.

4.7. Після закінчення строку дії договору, переможці конкурсу, яким надано право на облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд, мають пріоритетне право на укладання нового договору.