Оприлюднення

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахуванн громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 пропонується на розгляд рішення Шполянської міської ради про надання дозволу на розроблення детальних планів території на земельні ділянки :

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

№ 9-14.1/VІІІ
від 02.11.2017

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою пров. Польовий ,6 м.Шпола

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8, 10, 16, 19, 21, 24 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності», статті 14 Закону України «Про основи містобудування», Порядку розроблення містобудівної документації яка затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206, розглянувши заяву громадянина Зданевича Ігоря Вікторовича, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань екології, охорони довкілля, та регулювання земельних відносин від 01.11.2017,

міська рада вирішила:

1. Виконавчому комітету Шполянської міської ради: 1.1. Виступити замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку площею - 0,1000 га, яка розташована за адресою пров. Польовий ,6 ( кадастровий номер 7125710100:02:001:0236), м. Шпола цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) з метою будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд . 1.2. Визначити розробника детального плану території на земельну ділянку площею - 0,1000 га, яка розташована за адресою пров. Польовий ,6 м.Шпола, та укласти трьохсторонній договір на розроблення містобудівної документації, в якому виконавчий комітет Шполянської міської ради – «Замовник», фізична особа – підприємиць або юридична особа, яка має право виконання робіт з розробки містобудівної документації - Розробник», громадянин Зданевич Ігорь Вікторович» – «Платник».
2.Фінансування робіт із розроблення детального плану території на земельну ділянку площею - 0,1000 га, за адресою пров. Польовий ,6 м.Шпола, провести за рахунок коштів громадянина Зданевича Ігоря Вікторовича» (за згодою).
3. Виконавчому комітету Шполянської міської ради:
3.1.Забезпечити організацію проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території на земельну ділянку площею - 0,1000 га, яка розташована за адресою пров. Польовий ,6 м. Шпола відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555.
3.2.Розроблений проект детального плану території на земельну ділянку площею - 0,1000 га, яка розташована за адресою пров. Польовий ,6 м.Шпола з метою будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд подати на розгляд сесії Шполянської міської ради для прийняття відповідного рішення.
4. Оприлюднити дане рішення у двотижневий термін на офіційному сайті Шполянської міської ради та інформаційному щотижневику«Шполяночка +».
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань екології, охорони довкілля та регулювання земельних відносин (Богач М.П.). та відділ містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Шполянської міської ради (Стеценко М.П.).

Міський голова С.Кравченко