Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Детальний план території з метою будівництва пункту сервісного обслуговування автомобілів та магазину за адресою м. Шпола вул. Героїв Крут, 74а.
Детальний план складається із 1 частина (пояснювальна записка) та 2 частина (графічні матеріали)

Замовник проекту містобудівної документації – виконавчий комітет Шполянської міської ради, розробник - ФО-П Білецький В.А.
Підстава розроблення документації рішення міської ради від 07.04.2017 № 23-6.7/VІІ
Із проектом містобудівної документації можна ознайомитися до 09.10.2017 щоденно у робочий час у каб. 31 за адресою м. Шпола вул. Лозуватська,59.
Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, ЖКГ та цивільного захисту Стеценко М.П.
   Пропозиції громадськості до проекту детального плану території подаються у письмовому вигляді формі міській раді до 09.10.2017 за адресою м. Шпола вул. Лозуватська,59.
   Строк завершення розгляду пропозицій 20.10.2017.
  Матеріали проекту документації буде оприлюднено на офіційному сайті Шполянської міської ради (shpola– Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.) у розділі «Містобудування та архітектура».