До уваги юридичних та фізичних осіб!

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на кращий ескізний проект «Пам'ятний знак учасникам бойових дій у зоні антитерористичної операції в східних областях України».
   Місце розташування майбутнього пам’ятного знаку – вул.Лозуватська (біля колишнього фонтану).

Порядок і строки проведення конкурсу

1. Конкурсні текстові та графічні матеріали разом із заявою приймаються в запечатаному вигляді ( в закритому конверті) до 02 жовтня 2017 року за адресою:
вул. Лозуватська,59, м. Шпола, Черкаська область, 20603
Шполянська міська рада (з поміткою «НА КОНКУРС «ПАМ’ЯТНИК»»)

Заява повинна містити наступну інформацію про учасника конкурсу:
- найменування учасника конкурсу (для юридичних
- прізвище, ім’я та по батькові (для фізичних осіб-підприємців)
- поштова адреса учасника конкурсу;
- контактні дані;
- копії установчих документів та/або документів, що посвідчують особу.

ІІ. Відбір трьох найкращих робіт проводиться конкурсною комісією (журі) до 17 жовтня 2017 року за наступними критеріями:
- відповідність умовам та вимогам конкурсу;
- естетичність та оригінальність рішення;
- гармонійність сполучення з ландшафтним оточенням.

ІІІ. Визначення переможця конкурсу за участю громади міста та конкурсної комісії - до 08 листопада 2017 р.

ІV. Оголошення результатів конкурсу – до 15 листопада 2017 р.

V. Нагородження авторів трьох найкращих проектів
І премія - 3 тис.грн.
ІІ премія – 1 тис.грн.
ІІІ премія – 500 грн.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04741) 5-25-56.

ВИМОГИ ДО ЕСКІЗНОГО ПРОЕКТУ:

1) Склад ескізного проекту пам'ятного знаку:
- генплан М 1:500;
- план споруди М 1:100 (1:50);
- макет пам'ятного знаку М 1:10 (1:20; 1:5) або комп’ютерна графіка;
- пояснювальна записка з обґрунтуванням та стислим описом задуму.

2) конструктивні та технологічні вимоги:
- запропоновані проекти повинні бути виготовлені з високоякісних матеріалів, їх конструкція повинна бути довгостроковою;
- проектна висота споруди - до 3 м, ширина – до 6 м

3) Смислове навантаження пам’ятки архітектури (концептуальні вимоги):

Мета створення пам’ятника – меморіалізація сучасних доленосних подій новітньої історії України та зображення символу віри у краще майбутнє.
Конкурсний проект має розповісти і донести сучасним та майбутнім поколінням історію про подвиг, нагадувати нащадкам про силу, волю та гідність українського народу, який готовий до рішучих дій для збереження демократії, незалежності та територіальної цілісності держави.
Під час проектування необхідно утриматися від проявів радянських штампів (обеліски, вічні вогні, статичні скульптури тощо), прямолінійного, однозначного трактування подій у вигляді натуралістичних зображень касок, шин, хрестів, зброї і т.д.
Головне побажання замовника
Пам’ятний знак повинен викликати життєстверджувальні, позитивні та світлі настрої, адже місце розташування майбутньої пам’ятки – біля міського парку дитячого дозвілля.
Хай всіх нас переповнює почуття гордості за героїчну славу держави та перемоги сучасних героїв – лицарів від Бога!

Результати конкурсу публікуватимуться в засобах масової інформації.