Настройки отображения

Размер шрифта:
Цвета сайта
Изображения

Параметры

Обычная версия

13 січня в адмінцентрі Шполянської громади відбулось обласне мистецьке свято «Щедрий вечір, добрий вечір!». Щоб показати свої таланти та творчість до Шполи з’їхалися представники аматорських колективів з різних районів Черкащини та населених пунктів Шполянського району.

Протягом минулого тижня у Шполянській міській раді пройшли чотири конкурсні відбори на заміщення вакантних посад посадових осіб Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.


9 січня в Черкасах відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

    Шполянську міську об’єднану територіальну громаду представляла учениця 9-го класу Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Надія Олійник. Згідно протоколу ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури вона отримала 54, 4 загальної кількості балів і здобула ІІІ призове місце.
     Міський голова Сергій Кравченко, відділ освіти у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму та весь колектив Шполянської міської ради щиро вітають Надію Олійник з перемогою на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з російської мови та літератури. Бажають учениці та її наставнику учителю російської мови та зарубіжної літератури Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Жанні Лепській подальших творчих успіхів.

 

 

13 грудня 2017 року в місті Черкаси відбулося відкриття обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція». Виставку організували в приміщенні Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради з метою пропаганди бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

11 січня відбулась перша в новому році нарада із керівниками закладів освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, на якій були присутні керівники загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів громади, директори закладів дошкільної освіти та позашкілля.

12 січня у Шполянській міській раді відбулось запальне свято «На ялинці у мера». Вихованці чотирьох закладів дошкільної освіти міста дивували своїми виступами очільника та колектив міської ради об’єднаної територіальної громади. Не менш оригінально віддячив дітлахів за чудові привітання - Дід Мороз, роль якого виконав сам міський голова, Сергій Кравченко.


Звіт міського голови Сергія Кравченка перед жителями Шполянської міської об'єднаної територіальної громади за 2017 рік.

 

Щоб переглянути інформацію перейдіть до завантаження

10 січня відбулась тринадцята і перша в новому 2018 році позачергова сесія міської ради об’єднаної територіальної громади VIII скликання. На засіданні розглянули і затвердили 23 проекти рішення, з яких три питання стосувались землі.

Напередодні Різдва Христова, волонтери Шполянщини відправились на передову з необхідними речами, новорічно-різдвяними подарунками, смаколиками, виготовленими власноруч сувенірами та листівками від дітей.

4 січня 2018 року Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради був організований фестиваль «Щедрівочка щедрувала», в якому взяли участь дитячі учнівські колективи з усієї області.

Зручно, швидко, комфортно, а головне – за місцем проживання. У Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади з 1 січня відкрили свій Центр надання адміністративних послуг.