Увага! Шполянська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста фінансового відділу Шполянської міської ради...

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні» Шполянська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста фінансового відділу Шполянської міської ради.

Вимоги до претендента:

-         громадянин України;

-         вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

-         без вимог до стажу роботи;

-         досконале володіння державною мовою;

-         вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів: заява про допуск до конкурсу, в якій зазначається, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; автобіографія; копія паспорта (1, 2, 11); копія ідентифікаційного номера; копія документів про освіту; декларація про доходи за 2015 рік; копія військового квитка (для військовозобов’язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності); дві фотокартки розміром 4х6 см.

До документів можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Конкурс проводиться у формі іспиту.

Телефон для довідок: 5-25-56.