До уваги учнів міських шкіл і їхніх батьків! Виконавчий комітет Шполянської міської ради запрошує вас оформлювати проїзні квитки школяра на користування послугами із проїзду міським автобусом...

Виконавчий комітет Шполянської міської ради запрошує вас оформлювати проїзні квитки школяра на користування послугами із проїзду міським автобусом. Проїзний квиток школяра коштуватиме 120 гривень на місяць.

За ініціативи міського голови Сергія Кравченка та фінансової підтримки Групи компаній ЛНЗ для всіх школярів Шполи діятимуть пільги. Зокрема, з метою підтримки учнів міських шкіл Група компаній ЛНЗ відшкодовуватиме батькам школярів 70% вартості проїзного квитка. Таким чином школярі сплачуватимуть за проїзний квиток 40 гривень.

Придбати проїзний квиток можна у бухгалтерії АТП-17150, що знаходиться за адресою: Таранця, 20.