До відома орендарів земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності

У 2014 році Держземагентством України ініційовано заходи стосовно реалізації громадянами України, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних областях України, їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок.

Відповідно до Земельного кодексу України громадянам, зацікавлених в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, у межах норм безоплатної приватизації,  до клопотання яке вони подають  до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, необхідно додавати  погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб).

На даний час на території Шполянської міської ради майже всі земельні ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) державної власності перебувають у користуванні (в оренді).

Враховуючи вищенаведене,  просимо Вас, у разі звернення, надавати учасникам АТО (їх представникам за дорученням),  в порядку встановленому законодавством, засвідчені нотаріально письмові згоди на вилучення земельних  ділянок  та сприяти (по можливості) у розробленні документації із землеустрою.

Начальник відділу Держгеокадастру

у Шполянському районі С.П. Заєць