Оголошення про збір проектних пропозицій до Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2020 р.

Найважливішим етапом розробки Стратегії розвитку громади  на період до 2020  року є пропозиція з боку інтелектуально та економічно активних жителів громади ідей проектів. Проектні пропозиції буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади та включено до Стратегії розвитку громади  на період до 2020 року з визначенням джерела їх фінансування.

Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку громади, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Критерії відповідності проектних пропозицій (Технічне завдання на проект розвитку громади):

1. Проектні пропозиції мають бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична, юридична особа, політична партія, релігійна організація.
  3. Термін реалізації проекту – не менше 12 місяців та не більше 3 років в період 2018 - 2020 рр.
  4. Проектні пропозиції мають відповідати одній з двох Стратегічних цілей  Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади:

1) Підвищення конкурентоспроможності громади.

2) Розвиток людського потенціалу.

1. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  2. У заявника (заявників) існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  3. Проектна пропозиція має бути представлена у формі, що додається. Також пропонуємо звернути увагу на інструкцію щодо заповнення цієї форми (додається).
  4. Проектна пропозиція має відповідати не менш ніж одному завданню оперативної (оперативних) цілі (цілей) Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2020 р. (додаються).

Збір проектних пропозицій триватиме до 17:00 години 04.12.2017 року.

Проектну пропозицію має бути надіслано не пізніше 17:00 04.12.2017 року.

Заповнену форму проектної пропозиції надсилайте на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (в копії Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) або поштою на адресу: 20603, Черкаська обл., м. Шпола, вул. Лозуватська, 59 з позначкою «Проектна пропозиція до Стратегії 2018 – 2020».

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі розглядатися не будуть.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка, до начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Коваль Наталії, тел. 0989423818, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Це оголошення, електронна форма проектної пропозиції, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії та інша інформація щодо цієї ініціативи на офіційному сайті міської ради в розділі «Оголошення».

ФОРМА ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ