«Увага! Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та обласного оперативного штабу»

Для забезпечення захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та швидкого реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству.

Зі .складом оперативного штабу .можна ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (http://uprav.ck.minjust.gov.ua).

Чергове засідання оперативного штабу відбудеться у середу 1 листопада 2017 року об 11.00. Адреса місця розташування: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185. каб. № 244. Номер телефону гарячої лінії: (0472) 33-00-27.

Щотижня мобільні точки доступу з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги у сфері земельних відносин.

На наступному тижні виїзд буде здійснено в такі населені пункти Черкаської області:

31.10.2017р. - м. Сміла, вул. Незалежності, 37,

02.11.2017р. - с. Руська Поляна, Черкаський район, вул. Шевченка, 67.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські

організації, засоби масової інформації!