Шполянська міська рада інформує про результати проведеного конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення незалежної оцінки земельної ділянки, призначеної для викупу.

Шполянська міська рада інформує

За результатами проведеного 29.06.2017 конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення незалежної оцінки земельної ділянки, призначеної для викупу (земельна ділянка розташована за адресою вул. Івана Піддубного,1,м. Шпола, Черкаська область, площею 3,8812 га), договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, для визначення її вартості з метою продажу, буде укладено з переможцем конкурсу - ТОВ «ЗЕМЛЕУСТРІЙ та ОЦІНКА» (м. Черкаси).