Виконавчий комітет Шполянської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань, що відбудуться 27 червня 2017 року о 12.00 год. в залі засідань міської ради за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 59.

Для обговорення виноситься питання щодо  встановлення пам’ятного знаку по вулиці Лозуватській в м.Шполі учасникам АТО в східних областях України.

На громадські слухання запрошуються депутати Шполянської міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, учасники бойових дій на території АТО, представники громадських організацій, місцевих засобів інформації та інші.

Для реєстрації учасників громадських слухань  прохання мати з собою паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Початок реєстрації о 11.30 год.