Виконавчий комітет Шполянської міської ради (Черкаська область, м. Шпола вул. Лозуватська, 59, режим роботи понеділок – четвер з 8.00 до 17.15 п’ятниця з 8.00 до 16.00 обідня перерва з 13.00 до 14.00) оголошує конкурсу на надання прав

Виконавчий комітет Шполянської міської ради (Черкаська область,               м. Шпола   вул. Лозуватська, 59, режим роботи понеділок – четвер з 8.00 до 17.15 п’ятниця з 8.00 до 16.00 обідня перерва з 13.00 до 14.00) оголошує конкурсу на надання права для облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження    підприємницької діяльності в м. Шпола.

Порядковий номер об’єкта конкурсу

Місце розташування

вул. Таранця

вул. Таранця

вул.Калигірська

вул. Калигірська

вул. Лебединська

вул. Лебединська

вул. Лютнева

вул. Перемоги

вул. Дніпровська

вул. Степана Бена

вул. Героїв Крут

вул. Дар’ ївська

вул. Дар’ ївська

вул. Шевченка

вул. Шевченка

вул. Терешківська

Основними умовами конкурсу є розгляд пропозицій, щодо облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, якісного обслуговування та безпеки пасажирів громадського транспорту та перспектив їх розвитку на майбутнє (регулярне оновлення та оформлення зовнішнього вигляду, можливість встановлення Wi-Fi зони, додаткових інформаційних стендів, ретрансляційного обладнання (озвучення інформації соціального спрямування та аудіореклами) та інших додаткових зручностей).

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 30.06.2017.

Засідання  конкурсного комітету  відбудеться 11.07.2017 о 10.00 за адресою м. Шпола вул. Лозуватська, 59,  каб. № 14  (Шполянська міська рада).

Додаткову інформацію можна отримати в робочий час за тел. (04741)               2-01-93 та за адресою м. Шпола вул. Лозуватська, 59, каб. № 31 .

Примітка: З Положенням про проведення конкурсу на надання права для облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Шпола

можна ознайомитись на офіційному сайті Шполянської міської  ради (shpola– Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)  у розділі: «Містобудування та архітектура».

Виконавчий комітет Шполянської міської ради