У міській раді призначили спеціаліста, який координуватиме питання цивільного захисту та оборонної роботи

В понеділок, у Шполянській міській раді відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.

Члени комісії у складі двох заступників міського голови Віталія Плетіня та Сергія Зайця, начальників відділів визначали переможця конкурсу за результатами письмового іспиту.
   На вакантне місце був один претендент.

За результатами письмового іспиту всі члени комісії одноголосно прийняли рішення призначити на дану вакантну посаду – Олега Столяра, працівника з чималим стажем роботи в органах ВСУ, військовослужбовця Збройних Сил України за мобілізацією і за контрактом, учасника бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції (на території Донецької та Луганської областей).