Педагоги станції юних натуралістів провели майстер-клас для колег з усієї Черкащини

8 лютого 2018 року директор Шполянської станції юних натуралістів Шполянської міської ради Людмила Струк разом із методистом Світланою Перемот узяли участь в обласному семінарі–практикумі для педагогів закладів позашкільної освіти на тему «Розвиток творчих здібностей вихованців гуртків через використання різноманітних технік та матеріалів», що відбувся на Уманського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

З вітальним словом виступила Баданюк Валентина Миколаївна, заступник директора КЗ «ЧОЦРОД», яка підвела підсумки Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку, вручила грамоти та розповіла про умови та строки проведення конкурсів, які будуть проходити надалі. Під час семінару Людмила Михайлівна разом із Світланою Миколаївною провели майстер-клас по роботі у різній техніці гурткової роботи, долучилися до проведення психологічного тренінгу «Як уникнути професійного вигорання».

Усі учасники семінару отримали багато нової інформації, з якою вони ознайомлять свої колективи і зможуть використати у роботі. Такі зустрічі, на думку Людмили Михайлівни, дають змогу поділитися досвідом, покращити свій педагогічний багаж знань, удосконалити роботу з обдарованими дітьми.