У школах міської громади розпочали заміну вікон

Уже нові металопластикові вікна з’явились у міській школі № 3 – гімназії та Скотарівському НВК. Загалом на заклади загальної середньої освіти громади заплановано придбати 35 вікон, на що із місцевого бюджету виділили кошти у сумі близько 200 тис. грн.
    Заміну віконних блоків розпочали два тижні тому. Наразі роботи тривають у міській школі № 3 – гімназія. Там вже встигли замінити дев’ять вікон у трьох навчальних класах з інформатики.


   Аби перевірити процес ремонтних робіт, вчора, з робочим візитом до закладу освіти завітали заступник міського голови Віталій Плетінь та начальник господарського відділу Шполянської міської ради, Юрій Дядченко.


  Директор міської школи № 3–гімназія Віктор Рукавець, зазначив що для школи це добра справа, адже у комп’ютерних класах стояли застарілі вікна, які навіть відчинити тяжко.


- А дітям потрібне свіже повітря, для підтримки здоров’я та покращення розумових якостей, - сказав Віктор Костянтинович. – Також, крім кращого зовнішнього вигляду фасаду, нові віконні блоки забезпечуватимуть теплоізоляцію під час холодів і значно збільшать економію використання природнього газу.


    Поряд з цим, робота із встановлення енергозберігаючих вікон триває і в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Скотареве, Шполянської ОТГ. Наразі у будівлі встановили три нових вікна.
    Директор Скотарівського НВК, Валентина Ступка повідомила, що в першу чергу почали утепляти найхолодніші класи сільської школи – кабінет української мови, хімії та початкового навчання. Також одне вікно замінять на головному фасаді школи.


- Через ці вікна дуже втрачалося тепло. Звісно, у школі не холодно, температура для навчання нормальна, проте хотілося б, щоб було краще, - зазначила директор школи.
Процес виконання робіт із заміни віконних блоків у Скотарівській школі перевіряла секретар міської ради, Тетяна Каландирець.


     З наступного тижня у цих закладах освіти оновлення шкільних вікон продовжиться і розпочнеться ще у трьох міських школах та триватиме протягом всього місяця: у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 встановлять 6 вікон, в НВК № 2 – ліцей вже змінили 6 вікон та ще 2 вікна встановлять з наступного тижня, так само в Скотарівському НВК довстановлюватимуть 3 вікна, ще 2 вікна змінять у НВК № 3-гімназія і в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 встановлюватимуть 4 нових віконних блоки.