Вітаємо директора дитячого садка "Сонечко", Людмилу Голос

9 лютого, відзначає свій День народження директор міського закладу дошкільної освіти № 4 «Сонечко», Людмила Голос.

Мудра, досвідчена, енергійна керівниця, чарівна жінка, турботлива матуся, надійна подруга - це лише частина теплих слів, якими можуть охарактеризувати іменинницю ті, хто її знає і шанує.

Сьогодні з Днем народження Людмилу Олексіївну вітала секретар міської ради, куратор дитячого садочку «Сонечко», Тетяна Каландирець.
Від імені міського голови Сергія Кравченка та від колективу виконавчого комітету Шполянської міської ради, вона побажала міцного здоров'я, родинного затишку, здійснення найсокровенніших мрій, радості у кожному дні.

- Ми поважаємо, цінуємо, гордимось, що працюємо разом із Вами, заряджаємось Вашою енергією! Нехай множиться добро у кожному Вашому дні, нехай Господь щедро обдаровує Вас і всіх Ваших рідних і близьких своєю благодаттю, а Матір Божа щодня оберігає на кожному життєвому кроці!, - зазначила у привітанні Тетяна Каландирець.