Вітали шанованих довгожителів об’єднаної громади

Кажуть, життя дається всім, а старість – обраним. А хто ж тоді довгожителі? Безперечно, це особливі люди, за плечима яких багато життєвих випробувань, досягнень. Саме до таких ювілярів завітали на цьому тижні представники Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

6 лютого, секретар міської ради Тетяна Каландирець та голова міської ветеранської організації Микола Торба з подарунками та квітами завітали на 90-річчя до шполянки, життя якої, не зважаючи на тяжку працю, сповнене любов’ю і добром, мудрістю і знаннями - Ніни Москаленко.

Ніна Іванівна – багата людина. Багатство не вимірюється матеріальними благами. Це, в першу чергу, її любляча і дружна родина: донька, двоє онуків, четверо правнуків, які її дуже оберігають. Це і людська шана за доброту, працьовитість, щирість. Гості з міської ради побажали ювілярці залишатись здоровою і щасливою та крокувати далі по життю із притаманним цій жінці оптимізмом та мудрістю, так для початку, до сторіччя.

Наступного дня Тетяна Каландирець та Микола Торба відвідали самобутнє і мальовниче село Скотареве, Шполянської громади, аби разом із старостою села Андрієм Запісецьким привітати з подарованим Богом довголіттям двох жителів  – Данила Миновича Колотила, якому 2 лютого виповнився 91 рік та Наталію Яківну Пономаренко, яка 7 лютого теж святкувала 91-шу річницю від Дня народження.

Ці мудрі та досвідчені люди народились в різних місцях, по-різному склалися долі, але їх душі об’єднала спільна боротьба за життя під час голоду, невпинний шлях до Перемоги у війну, наполеглива праця, аби відродити від руїн рідну землю в післявоєнний період.