У міському дитячому садку «Зірочка» завершують ремонт санвузлів

Незабаром малюки старшої та другої молодшої вікових груп дитсадка «Зірочка» прийдуть у групові приміщення із оновленими санвузлами. Нині тут до завершення йде капітальний ремонт, кошти на який виділила Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади.

Вчора міський голова Сергій Кравченко та його заступник Віталій Плетінь вдруге побували з робочим візитом у міському дитсадку № 3 «Зірочка» та перевірили хід ремонтних робіт.
    Підрядна бригада ФОП «Мрія» розпочала капітальний ремонт санвузлів у дошкільному закладі з кінця грудня 2017 року.

Як зазначив директор ФОП «Мрія» Сергій Кисленко, у приміщенні другої молодшої групи вже повністю завершено облицювальний ремонт туалетних кімнат і встановлено нову сантехніку. За його словами, до кінця тижня такі ж роботи працівники закінчать і в старшій групі на першому поверсі будівлі.
   Поряд з цим, йде до завершення косметичний ремонт спальних кімнат, яким займаються самі працівники дитячого садочка. Про це повідомила директор закладу дошкільної освіти № 3 «Зірочка», Наталія Пресліцька.

- Вирішили трішки оновити дітлахам спальні кімнати і змінити шпалери, - сказала Наталія Валентинівна, - також, в туалетні кімнати замовили нові жалюзі на вікна, рушнички для рук, мильнички та сміттєві відра. Уже на початку лютого дітлахи двох різновікових груп повернуться у свої затишні та комфортні приміщення, - підсумувала директор дитячого садка.