Депутати Шполянської ОТГ схвалили низку установчих документів закладів освіти

26 січня 2018 року відбулась 14 позачергова сесія міської ради об’єднаної територіальної громади. В залі засідань були присутні 19 депутатів, які розглянули і схвалили 10 питань винесених на порядок денний.
    Розпочав засідання міський голова Сергій Кравченко зі слів привітань, адже цього дня Шполянська міська ОТГ святкувала першу річницю утворення. Також це свято співпало з днем народженням депутата міської ради ОТГ, Сергія Кисленка, якого теж привітали усім депутатським корпусом.

Приступивши до розгляду та затвердження порядку денного, Сергій Кравченко зауважив, що до переліку питань позачергової 14 сесії внесена одна зміна, яка стосується надбавок, доплат та премій до посадового окладу і надання матеріальних допомог головному лікарю КЗ «Шполянський районний ЦПМСД» Наталії Качан.

Справа в тому, що це питання не розглядали на бюджетній комісії, а винесли за моєї ініціативи на позачергову сесію, - сказав Сергій Володимирович.Ця тема є важливою, адже встановлення надбавок, доплат та премій за напруженість та інтенсивність роботи стосується не лише головного лікаря, а й всього медичного персоналу центру первинної медико-санітарної допомоги.
   Вислухавши всі пропозиції, депутатський корпус одноголосно підтримав порядок денний зі змінами та в цілому.
   Скликання позачергової сесії виникло за потреби схвалення низки установчих документів закладів загальної середньої освіти Шполянської міської громади, які з 1 січня 2018 року змінили підпорядкування Шполянської районної ради на Шполянську міську раду ОТГ.

Одноголосно народні обранці затвердили чотири статути загальноосвітніх шкіл міста та два статути навчально-виховних комплексів населених пунктів громади. Зокрема: Статути - Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей», Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія», Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 та Статути – Кримківського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», Скотарівського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».
    Під час засідання, за переважною більшістю голосів депутатський корпус прийняв рішення створити наглядову (піклувальну) раду закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради ОТГ у склад якої увійшло 11 осіб із числа депутатів міської та районної рад, членів виконавчого комітету Шполянської міської ради, представників ЗМІ та освітян. Головою наглядової ради обрали депутата міської ради Вадима Логвінова.

Наглядова (піклувальна) рада закладів освіти сприяє вирішенню перспективних завдань їх розвитку, залученню фінансового ресурсу для забезпечення їх діяльності з основних напрямів розвитку і здійсненню контролю за їх використанням, ефективній взаємодії закладів освіти з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, громадськими організаціями, юридичними та фізичними особами.
    На 14 позачерговій сесії міської ради об’єднаної територіальної громади депутати також затвердили Програму відшкодування втрат за перевезення пільгових категорій населення Шполянської міської об’єднаної громади та внесли зміни до структури штатного розпису Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.