Головні автошляхи міста майже без снігу

З сьогоднішнього дня по всій Черкащині спостерігається значне потепління та танення снігу на дорогах, що утворює рихлий сніг значно ускладнюючи рух автомобілів.
   Спецтехніка комунальних служб та соціальних партнерів Шполянської ОТГ доклали великих зусиль для усунення складної ситуації. Протягом 3-х діб машини працювали в цілодобовому режимі і зчищали рихлий сніг на головних автошляхах міської громади.

Як повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, Віталій Плетінь, це дало позитивні результати.
- Сьогодні головні дороги міста майже звільнені від мокрого снігу до асфальтованого покриття, тож автомобільний транспорт може пересуватись безперешкодно. Робота триває й надалі, комунальні служби працюють над розчищенням другорядних вулиць і провулків, водостічних каналів для зливу талих вод, - зазначив Віталій Плетінь.

Над роботою з розчистки снігу задіяні, наразі, комунальне підприємство «Благоустрій», соціальні партнери громади - ГК «ЛНЗ» та ТОВ "Фред Капітал", на договірних засадах працюють  п/п «Райсількомунгосп» та приватний підприємець Володимир Плохута. Надало підтримку дизельним пальним ТОВ "Сільгосптехніка" (директор Володимир Колотило).