Переможців конкурсу «WINTER ART FEST 2018» у міській раді зустрічали солодкими гостинцями

Сьогодні із визначною перемогою повернулись до рідної Шполи разом із керівником Лесею Осадчук успішні танцюристи студії сучасного танцю «Еліт». Перебуваючи на зимовому фестивалі-конкурсі «WINTER ART FEST 2018», який пройшов у селі Бояни Чернівецької області у туристично-розважальному та гірськолижному комплексі "Сонячна долина" танцюристи вибороли - І місце у номінації, кубок переможців, дипломи лауреатів І ступеня кожному учаснику та керівнику студії, а також вагомі сертифікати номіналом 1000 євро на участь у літньому таборі «ART Summer Fest-2018» (Болгарія) та 10000 гривень на міжнародний літній табір.

Щирими вітаннями зустрічали успішних елітівців у стінах міської ради міський голова Сергій Кравченко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус, начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму, Ірина Каландирець та колектив виконавчого комітету міської ради об’єднаної територіальної громади.

Очільник громади Сергій Кравченко дякував дітям за високу майстерність і любов до хореографії. За те, що прославляють своїми талантами Шполянську громаду на мистецьких теренах всієї України.
   Художньому керівнику колективу, Лесі Осадчук, побажали задоволення від праці та наступних гучних перемог своїх вихованців, а батькам – пишатися своїми дітьми та радіти їх успіхам!
     Переможців конкурсу пригостили солодкими напоями та смачним тортом.