У дитсадку «Сонечко» офіційно представили новопризначеного директора

В останній робочий день тижня очільник Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, заступник міського голови Сергій Заєць та секретар міської ради Тетяна Каландирець з квітами завітали до міського дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко», аби особисто привітати та представити колегам новопризначеного директора ДНЗ – Людмилу Голос.

- Вітаємо Вас на новій посаді! Бажаємо такому прекрасному спеціалісту, прагнути до ще більших досягнень у роботі. Для цього у Вас є все, що потрібно: знання, досвід, вибудовані дружні відносини з колегами, об’єктивний і творчий підхід до вирішення різного роду завдань. Нехай до цього додасться ще здоров’я, а міська влада завжди буде гарною підтримкою!, - зазначив у вітальному слові Сергій Кравченко.
    До щирих побажань приєднались також заступник міського голови Сергій Заєць, секретар міської ради Тетяна Каландирець та весь трудовий колектив дошкільного навчального закладу «Сонечко».

Нагадаємо, що 20 грудня 2017 року на 11 сесії міської ради VIII скликання, депутати підтримали важливе рішення і погодили кандидатуру Людмили Голос на посаду директора ДНЗ № 4 «Сонечко».

Перед цим, Людмила Олексіївна пройшла конкурсний відбір проведений комісією, яку очолив заступник міського голови територіальної громади з питань діяльності виконавчих органів ради і до складу якої на паритетних засадах увійшли представники міської ради, відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму, представники педагогічного колективу та голова батьківського комітету ДНЗ №4, далі, згідно за процедурою, вона отримала погодження членів виконавчого комітету і депутатського корпусу Шполянської міської ради ОТГ.