Костюмований бал у Шполянському міському будинку культури

5 січня у Шполянському міському будинку культури пройшов новорічний захід для маленьких мешканців Шполянської громади. Оригінальні костюми, Дід Мороз та Снігуронька, цікаві конкурси та ігри, і головне – кожному подарунки. Саме це відчули дітлахи в атмосфері святкового дійства.

Дитинство - такий період, коли віриш у неймовірні дива, в казкових героїв та у магію новорічних свят. Тому, щоб зробити це свято особливим і подарувати дітям радість - організатори провели його у формі костюмованого балу під назвою «Різдвяна казка».

Понад півсотні малюків цього дня жартували, сміялися, пустували, дарували новорічні вітання і танцювали під запальну музику.
   Поспостерігати за дитячими веселощами на захід завітали й представники влади об’єднаної територіальної громади. Зокрема, міський голова Сергій Кравченко та заступник міського голови Сергій Заєць.

Не менш раділи за своїх дітей - дорослі.
    Шполяни кажуть, святкове дійство, яке проходить саме у віддаленому мікрорайоні міста організовують вже не вперше, і це стає гарною традицією. Минулого року новорічний вогник для дітей у міському будинку культури відродила директор Шполянського МБК, Леся Осадчук за безпосередньої підтримки міської влади. Тепер, до цієї доброї справи всебічно почали долучатись спонсори.

Захід мав за мету лишити у малечі неймовірні і незабутні враження. Віру у новорічне диво, в казкових героїв Діда Мороза та Снігуроньку, які щороку приносять дітям неповторні емоції, радість і найголовніше – всілякі подарунки.

Тож, передсвяткова підготовка, підбирання новорічних костюмів, розробка сценарію, хвилювання артистів проходили не дарма. В результаті, всі отримали велике задоволення від проведеного дійства.
   «Ідеальні свята - шполянським дітям!» – минулого року цей вислів став девізом для працівників Шполянського міського будинку культури. Нині, він лишається незмінним, хіба що трохи розширеним: - «Ідеальні свята – дітям всієї Шполянської громади!».

Зазначимо, що «Різдвяну казку» малюкам організували: працівники Шполянського міського будинку культури під керівництвом директора Лесі Осадчук, за участі студії танцю «Еліт», за підтримки Шполянської міської ради ОТГ, спонсорської допомоги приватного підприємця Світлани Плахотнюк та Інтернет мережі «Оптіком».