Новорічний настрій з ВіаЛеДі

Що потрібно, аби відчути себе у новорічній казці? Чарівна святкова музика, мерехтіння ялинкових вогників та позитивні емоції. Саме такі враження напередодні Нового року дарували жителям сіл Кримки та Скотареве Шполянської ОТГ чарівна, жіноча трійка вокалісток зі Шполи «ВіаЛеДі».

Надвечір, 28 грудня у концертній залі Кримківського сільського клубу збиралась молодь, сім’ї, родини, найстарші жителі, аби відвідати концерт талановитого та популярного гурту на Шполянщині – «ВіаЛеДі».
Місцяни беззаперечно зазначають, що вже й забули, коли у їхнє село приїздили артисти і вітали громаду з прийдешнім Новим роком.

Свято розпочали з розважальної програми, яку підготували клубні працівники Кримківського сільського будинку культури під керівництвом директора Ольги Поліщук.

Найкреативніше виступили маленькі кримківці - учасники танцювальної студії «Еліт». Юні танцюристи вперше дебютували на сцені, чим і вразили заповнений зал, а гучні оплески не стихали протягом декількох хвилин.

Привітали громаду Кримок й поважні гості свята.
Міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко зичив, щоб у Новому році запанував мир, а спокій та добробут оселились у кожній українській родині. Староста села Кримки, Микола Запорожець побажав любові, віри та впевненого погляду в майбутнє.

Також з теплом та щирістю вітав кримківців з прийдешнім Новим роком і Сергій Струк, представник багаторічних соціальних партнерів Шполянської ОТГ - Групи компаній «ЛНЗ».

Найбільший аншлаг глядачів зірвав виступ вокального тріо «ВіаЛеДі», у складі Вікторії Верби, Лесі Осадчук, Дарії Меркотан і танцювальні номери від студії танцю «Еліт» Шполянського міського будинку культури.

Тамтешні жителі зарядились різними емоціями – живий звук, цікавий репертуар та неймовірне тепло, яке подарували артистки.

Наступного дня раділи чарівним жінкам з «ВіаЛеДі» і жителі села Скотареве Шполянської ОТГ.

Перед тим, як на сцену вийшла вокальна трійка, працівники Скотарівського сільського будинку культури подарували односельцям невеликий концерт. Директор СБК Галина Шинкаренко подбала, аби свято не залишилось без казкових зимових героїв Діда Мороза та Снігуроньки, пісенних виступів жіночого колективу «Мальви» та новорічних вітань від наймолодших скотарівців.

Також громаду села Скотареве з прийдешніми святами привітали: міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко та староста Андрій Запісецький.

Того дня у скотарівців відбулось справжнє свято. Принаймі, це відчув кожен, хто завітав на новорічний концерт.

- Ми вдячні співачкам з «ВіаЛеДі», які відреагували на запрошення і завітали до нас із концертом. Їхній пісенний виступ став найяскравішою передноворічною подією у селі , - зазначила наприкінці заходу директор Скотарівського СБК, Галина Шинкаренко.

Зазначимо, що святкові передноворічні концерти, які пройшли у двох населених пунктах Шполянської громади відбулись за підтримки Шполянської міської ради та постійних соціальних партнерів ОТГ – Групи компаній «ЛНЗ».