У міській раді призначили спеціаліста із соціальної роботи

Напередодні Нового року у міській раді відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста із соціальної роботи.
  Члени комісії у складі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Зайця та начальників відділів визначали переможця конкурсу за результатами письмового іспиту.

Понад півроку посада соціального працівника у міській раді лишалась вакантною, тому екзаменаційні роботи претендентів на вакантне місце члени комісії вивчали з особливою увагою. Адже соціальна робота - це складний процес, що вимагає міцних знань з теорії управління (менеджменту), психології, соціології, педагогіки, медицини та інше. Головна задача соціального працівника - в тому, щоб допомогти громадянам, сім'ї, соціальним групам, що опинилися у скрутному становищі, розібратися в ситуації і знайти вихід, використовуючи особисту ініціативу, власну працю та наявні ресурси.
   Тож, за результатами складання письмового іспиту на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста із соціальної роботи у конкурсі отримала перемогу - Валентина Кучерява, фахівець з багаторічним стажем роботи в Управлінні праці та соціального захисту населення Шполянської РДА. Відтак з наступного тижня Валентина Миколаївна приступить до виконання своїх службових обов’язків у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.