Шполяни зустрічали Новий 2018 рік у яскравих колоритах

Є безліч новинок, які цього року відрізняють проведення новорічно-різдвяних свят в адмінцентрі Шполянської громади. По-іншому виглядає і яскравий колорит, який естетично доповнює новорічне місто.
   Міський голова Сергій Кравченко щиро вдячний всім, хто долучився до організації прикрашання нашої Шполи ілюмінаціями.

Зокрема: педагогічному та учнівському колективу Лебединського НВК І-ІІ ступенів № 3 (директор Сергій Осаула), які подарували Шполянській громаді головну красуню – ялинку; комунальним підприємствам «Благоустрій» та «Комунальник-сервіс» за допомогу в прикрашанні новорічного дерева та центральних алей міста. Майстрам та вихованцям Шполянської станції юних техніків (директор Лілія Усик) – за виготовлені новорічно-різдвяні декорації, які  вишукано доповнили міську ялинку.
   Також вагома подяка всім державним установам і організаціям, місцевим приватним підприємцям, які долучились до створення новорічного колориту на своїх прилеглих територіях.
   Особлива вдячність – директору ПАТ «Шполянське АТП-17150» Віктору Сушку та директору Шполянського заводу продтоварів Олегу Кошовому за креативно оформлені новорічні ілюмінації біля підприємств.