Привітання міського голови Сергія Кравченка

Дорогі жителі Шполянської громади!

Від усього серця вітаю вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
Кожен із нас з нетерпінням чекає цих свят, адже ми щиро віримо, що в ці дні немає нічого неможливого, а віра і справді здатна творити дива.
Зазвичай на новорічні свята підбивають підсумки, складають плани на майбутнє та загадують бажання.
Рік, що минає для шполян став роком великих змін і перетворень. Ми створили міську громаду, до якої ввійшли місто Шпола, населені пункти Кримки і Скотареве, зробили впевнені кроки на шляху позитивних змін задля розвитку всіх галузей Шполянської громади.
Якщо говорити про бажання то у кожного вони свої.
Я не полишаю віри в те, що всі негаразди цього року залишаться у минулому, а наступний рік подарує нам мир, спокій та добробут у кожній родині.
Зустрічаючи Новий рік та святкуючи Різдво Христове зичу всім жителям громади та Шполянщини любові та віри.
Бажаю злагоди та затишку в оселях, мирного неба, впевненого погляду в майбутнє.
Нехай родинне вогнище зігріває, а Різдвяна зоря запалить у душах вогонь добра надії та оптимізму!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою, міський голова

об'єднаної територіальної громади       Сергій Кравченко