У міській раді отримували вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

До Нового року лишились лічені дні, саме час отримувати і дарувати щирі вітання. Сьогодні очільника міської громади Сергія Кравченка та весь колектив міськради вітали вихованці і педагоги дошкільного навчального закладу № 1 «Ялинка».

Зимові казкові герої Новий 2018 рік, Дід Мороз та Снігуронька надсилали віршовані побажання миру і добра, любові та віри у прийдешньому році, а також вручили креативні подарунки.

Вчора, такі ж вітання колектив міської ради об’єднаної територіальної громади отримував і від працівників міського будинку культури. Народні аматори хорових колективів «Берегиня» і «Троїсті музики» з Різдвяною зорею в руках, Дідом Морозом та Снігурочкою побажали веселих свят, гарного настрою і мирного неба. Крім того, заспівали новорічних пісень і різдвяних колядок, а наостанок - засіяли пшеницею, щоб достаток та щедрий урожай в наступаючому Новому році не переводився.
  Навзаєм міський голова Сергій Кравченко від себе особисто та від імені колективу міськради привітав бажаних гостей, зичив злагоди та затишку в оселях, мирного неба, впевненого погляду в майбутнє, а також вручив новорічно-різдвяні подарунки.