У Шполі пройшов спортивний турнір із жіночого футзалу

Протягом трьох днів з 22 по 24 грудня у спортивному комплексі «Спорт+» проходив спортивний турнір футзалу, в яких змагались дівчата двох вікових категорій U-12 та U-14.
   До Шполи з’їхалися команди з міст Івано-Франківськ, Львів, Світловодськ та смт. Катеринопіль Черкаської області.

У змаганнях з жіночого футзалу взяли участь й місцеві команди: дві команди Матусівської ДЮСШ під керівництвом Надії Стеценко та Олександра Жовніра і команда «Жайвір» Шполянської ДЮСШ.
Жіночий футзал давно розвивається в нашому місті і є однією з візитівок Шполянщини. Аби провести на належному рівні спортивний турнір та лишити приємні враження у гостей в організації надали вагому підтримку: Шполянська міська рада ОТГ, з міського бюджету якої виділили понад 3 тис. грн., депутат міської ради Володимир Паєека, фінансова компанія «Віва Капітал» (директор Вадим Логінов – депутат міської ради), голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко та голова районної ради Олександр Кузуб. Також спонсорську допомогу в проведенні змагань надали Шполянський завод продтоварів «ТМ Жайвір» (директор Олег Кошовий), місцеві приватні підприємці - Максим Доценко, Сергій Мальчик. Крім того, спортивний магазин "Zeus" і голова асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров.
Дуже сподобаласть нашим гостям екскурсія по місту «Незвідана Шполяншина», організована за ініціативою міської ради та проведена вчителем географії Шполянської ЗОШ № 1, Тетяною Коломійчук.

В п’ятницю 22 грудня на відкриття турніру завітав заступник міського голови Віталій Плетінь. Він побажав всім командам успішної гри та перемог, а також не зупинятись на досягнутому, йти вперед і розвивати жіночий спорт з футзалу.
Змагаючись в старшій групі прийняли участь команди: зі Шполи, Світловодська, Львова та Могилів-Подільського, які грали у два кола.
   У номінації "Кращий гравець турніру" отримала приз лідер команди «Жайвір», Єлизавета Бабкіна.
Срібним призером стала доволі сильна, як фізично так і технічно, команда «Власівчанка» м. Світловодськ.
У молодшій віковій категорії дівчатка змагались у двох підгрупах, за результатами яких по два переможці з підгрупи складали півфінальні пари.
   В другій підгрупі фаворитом змагань стала команда «Вікторія» з Катеринополя, фіналіст чемпіонату України цього року. Команда дуже сильно виступила, маючи стовідсотковий результат. Перегравши своїх опоненток, без проблем вийшла на перше місце. За друге місце велась запекла боротьба між командами Львів 2, Івано-Франківськ та Лебедин. Лебедин за результатами булітів переграв львівських дівчаток, але за тими ж булітами поступився Івано-Франківській команді. В останній грі друга команда з міста Львова не змогла протистояти швидкому, амбіційному колективу з Франківщини, які були більш націлені на перемогу.
    Гра за третє місце була фактично тренувальною, адже команди обидві нагороджувались медалями за ІІІ місце. Львів виявився більш влучнішим, що і привело до перемоги.

Фінальна гра пройшла за сценарієм Катеринополя, дівчата втримали переможний результат, ставши заслуженим переможцем турніну.
    По закінченню турніру присвяченому Дню Святого Миколая зі словом привітань до учасниць звернувся голова Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, який подякував командам за чудову гру, відданість спорту, привітав з наближенням новорічних свят та побажав надалі перемог у змаганнях різного рівня. Юрій Гончаров та тренер ФК Жайвір Віталій Гончаренко підвели підсумки, нагородили сувенірами, дипломами та подарунками кращих гравців двох вікових категорій у номінаціях "Кращий воротар", "Кращий захисник", "Кращий нападник", "Наймолодший гравець", "Глядацькі симпатії", "Міс турніру". Всі команди отримали пакунки з солодкою продукцією Шполянського заводу продтоварів та грамоти за участь в змаганнях. Тренери отримали подарунки та сертифікати від GERA виробник спортивного одягу. Медалями нагородили батьків приїзжих команд, які палко вболівали за своїх діток.