Депутати міської ради схвалили прийняття субвенцій з державного бюджету

22 грудня відбулась 12 позачергова сесія міської ради об’єднаної територіальної громади. Засідання пройшло швидко та результативно, адже на порядок денний винесли всього 9 питань.

При розгляді першого питання, а це було внесення змін до рішення «Про міський бюджет на 2017 рік», голова об’єднаної громади Сергій Кравченко вніс пропозицію підтримати проект рішення без обговорення.
- Цього разу ми приймаємо субвенцію із державного бюджету за сприяння народного депутата України Сергія Рудика до бюджету міської громади у сумі 195 тис. грн., яка буде спрямована на придбання обладнання для спортивного майданчика в адмінцентрі Шполянської ОТГ. Інша субвенція надійшла двома траншами - 344 тис. грн., вже прийняті до міського бюджету, і щоб залучити 688 тис. грн., державних коштів ми сьогодні повинні надати згоду, - зазначив очільник громади.
    Субвенція з державною бюджету в сумі понад 1 мільйон гривень із цільовим призначенням: «на реконструкцію колишнього постаменту Леніна та будівництво фонтану на площі Героїв Майдану у Шполі» буде реалізована в 2018 році, але із зміненим цільовим призначенням. Опісля проведеного соцопитування та громадських слухань, жителі громади вирішили, аби кошти, що надійшли з держбюджету використали на реконструкцію водогону в мікрорайоні цукрозаводу міста Шполи.

На цьому засіданні депутати одноголосно надали згоду прийняти у комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради бюджетних установ – філій Шполянської районної централізованої бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей. До переліку установ, що передаються ввійшли: міська бібліотека-філіал № 39 Шполянської ЦРБ (знаходиться у Шполянському міському будинку культури), Кримківська сільська бібліотека-філіал № 15 Шполянської ЦРБ та Скотарівська сільська бібліотека-філіал № 32 Шполянської ЦРБ. Також прийняли в комунальну власність громади бюджетну установу – Шполянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, його цілісний майновий комплекс та майно.
   Депутатським корпусом було одноголосно підтримано внесення змін та доповнень до чотирьох проектів рішень, які стосуються оподаткування. Зокрема: «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»; «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»; «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»; «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік». Відтепер відповідно до чинного законодавства текст назв даних рішень викладатиметься в новій редакції, до слів: - « на території м. Шпола та с. Кримки» додається «с. Скотареве». Наводимо приклад одного з рішень Шполянської міської ради від 11.07.2017 № 3-9 VIII «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік» буде викладено так: «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території м. Шпола, с. Скотареве та с. Кримки на 2018 рік».
   На завершення пленарного засідання депутати схвалили викладення в новій редакції контракту з керівником КЗ «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталією Качан.

Як пояснив міський голова Сергій Кравченко, даний контракт було укладено між керівником Центру, Наталією Качан і Шполянської районною радою. В зв’язку зі зміною підпорядкування медичної установи Шполянській міській ОТГ в умовах договору змінюється сторона, але дія контракту лишається незмінною від 01.01.2017 року до 01.01.2021 року.