Заклад культури у селі Кримки почали оновлювати

Чотири нових вікна днями встановили у Кримківському будинку культури. Міська влада поступово розпочала оновлення старого приміщення, яке в зимовий час слугує єдиним осередком для дозвілля сільської молоді.

Нещодавно за бюджетні кошти у заклад культури були придбані нові звукові колонки, на черзі – придбання нового ноутбука.

За словами директора СБК Ольги Поліщук, заміна старих вікон це перш за все радісна новина для самих працівників сільського клубу.
- Два нових вікна встановлено у кімнаті, яка слугує своєрідною гримерною, а також там проводять репетиції до свят та концертів, - зазначила директорка.

Ще два енергозберігаючих вікна встановили у фойє будівлі, у цій зоні – розташований комплекс для занять настільним тенісом та більярдом.
    Такі позитивні зміни у селі, яке ввійшло до складу Шполянської громади почались не лише у сфері культури.

Минає місяць, як у корпусі для навчань учнів початкових класів та дітей дошкільного віку Кримківського НВК переобладнали котельну установку.

Як пояснив заступник міського голови з питань ЖКГ Віталій Плетінь, раніше котельний агрегат був встановлений через стіну від спальної кімнати дітлахів дошкільного віку.
- Це аж ніяк не відповідає правилам техніки безпеки та охорони праці, - зазначає Віталій Володимирович.Тому, щоб попередити негативні наслідки, котельне обладнання перенесли в окреме капітально відремонтоване приміщення, яке раніше використовувалось для зберігання твердого палива.