Духовне збагачення подароване учням молодших класів

Вчора учні початкових класів міських шкіл побували на новорічно-різдвяній виставі, яку провели місіонери релігійної організації «Світло на Сході». Захід для діток пройшов в актовій залі міської ради за підтримки Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Близько року Шполянська міська рада співпрацює з релігійними організаціями протестантських церков. Як зазначив міський голова Сергій Кравченко, така співпраця приносить користь об’єднаній громаді, адже підтримка християнських церков з боку влади підвищує культурний та духовний розвиток суспільства, сприяє розвитку інституту сім’ї та християнської концепції шлюбу, захисту прав батьків, дітей тощо.

В межах відзначення 500-річчя Реформації в Україні, голова організаційного комітету у місті з відзначення R-500, пастор Церкви євангельських християн-бабтистів, Ігор Скрипник запросив до міста представників міжконфесійної місіонерської організації «Світло на Сході», аби провести благовісницьку роботу і духовно пробудити дітлахів молодших класів до наступаючого великого християнського свята Різдва Христова, Влада об’єднаної громади підтримала таку ідею, надала приміщення і допомогу в організації.

Під час заходу з вітальним словом до школярів звернувся заступник міського голови Сергій Заєць. Зі щирістю він побажав всім миру, любові, щастя та великої духовної благодаті, а також щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів.
    Наймолодші учні міських закладів загальної середньої освіти переглянули чудову виставу про віслюка та жорстоке поводження з ним його господаря. В своїй місії артисти чудово показали, що Господу не байдуже, що людина знущається над тваринами і Він дбає про них, і це знущання є неминучим наслідком для громадян.

По завершенню всі малюки отримали передріздвяні подарунки від РО «Українське місіонерське товариство» Світло на Сході, а від переглянутої вистави у дітлахів залишились приємні враження та надія на світле і мирне майбутнє.

Нагадаємо, що цього року Президент України підписав Указ про відзначення 500-річчя Реформації в Україні, як визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави