Святий Миколай завітав до вихованців Шполянської спецшколи-інтернат

Кожного року ми зустрічаємо День Святого Миколая. Це свято прийшло і до дітлахів Шполянської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат. За традицією, аби привітати вихованців та вручити їм «миколайчики» до стін освітнього закладу завітала начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради Ірина Каландирець.

У закладі вже панував святковий настрій, учні спецшколи радісно і привітно зустрічали гостей, представляли показ виробів виготовлений власними руками.

Вітаючи учнів зі святом Ірина Каландирець зазначила, що Миколай уважно спостерігав за умілими і старанними учнями і передав їм подарунки, а саме, настільні розвиваючі ігри, якими можна грати у час дозвілля.

Традиційними «помічниками» Святого Миколая цьогоріч також виступили районна рада та райдержадміністрація, ПАТ «Черкасиобленерго», Звенигородське лісове господарство, місцеві підприємці та інші спонсори закладу.
  Зі свого боку школярі старанно підготували для присутніх святковий концерт. Вони співали пісні, виконували сучасні танці, читали молитви та вірші про Миколу Чудотворця і дива, які він звершає.

Також у цей чудесний день учні та педагогічний колектив школи-інтернат і всі присутні отримували музичні вітання від вихованців Будинку школяра.
Свято вдалося на славу! Про це свідчили щасливі оченята діток, до яких завітав Миколай.