У Шполі засяяла міська ялинка

У День Святого Миколая, в адмінцентрі Шполянської громади засвітила різнобарвними вогнями головна ялинка міста. Цьогоріч новорічна красуня змінила своє звичне у попередні роки місце, і розташувалась посеред площі Героїв Майдану (центральній площі міста). 15-метрове дерево має своєрідні новорічні прикраси та вишукану ілюмінацію.

Урочистості розпочались надвечір 19 грудня.
Щоб побачити сяючі вогники міської ялинка, цього дня зібралась велелюдна громада від наймолодшого  до найстаршого.
   Традиційно біля новорічної ялинки розташувалась сцена, з якої відучора розпочала свій курс тривала і насичена програма новорічно-різдвяних свят у Шполянській громаді.

Цього року, вздовж центральної площі розгорнувся новорічний ярмарок із смаколиками, сувенірами та прикрасами.

Трохи далі найменші шполяни могли спробувати їзду в собачих упряжках (породи хаскі), зробити селфі на фотозоні із сніговиками, сфотографуватись у новорічних санчатах з оленями, ознайомитись з фотовиставкою «Мій улюбленець – символ року», і, головне, поспілкуватись та побешкетувати із довгоочікуваними казковими героями зимових свят Святим Миколаєм, Дідом Морозом та Снігуронькою.

Привітали всіх дітлахів і дорослих з прийдешнім святом очільник міської громади Сергій Кравченко, голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця, а також постійний соціальний партнер Шполянської громади, керівник ТОВ «Маяк-Агро», Михайло Богач.

Найбільший ажіотаж у велелюдної громади, кумедною сваркою «Хто головніший на святі?!» викликали герої розважальної програми - Ялинка, Півень та Собака. Ображена на героїв минаючого 2017 та наступаючого 2018 року Ялинонька, навіть лишила всіх гостей, спакувала валізу і вирушила на курорт.

Малятам довелось добре попрацювати, щоб залагодити суперечку Півня із Песиком, аби Ялинка повернулась, адже без новорічної красуні не відбудеться феєричне свято.

Але примхлива Ялиночка перед поверненням, ще схотіла перевірити, хто найшвидше підкине кульку, пограти в ігри «Оркестр» та «Знайомство», провести рухливий зігріваючий флешмоб, поспівати та по-різному повеселитись.
Врешті на примхливі пустощі лісової красуні завітав Дід Мороз зі Снігуркою. Саме вони допомогли дітлахам вмовити ялинку засвітити свої новорічні вогні, і щоб із сяючими вогниками наступний рік Жовтого Земляного Песика приніс гарний настрій і веселі посмішки, а минаючий рік Півня запам’ятався лише найкращими подіями і справами.

Насамкінець всі дітлахи вишикувались за казковою Ялиночкою у величезний хоровод, який привів кожну малечу до новорічних солодких подарунків.

Зазначимо, цього року головну новорічну красуню, яка прикрашатиме наше місто протягом зимових свят Шполянській громаді подарували педагогічний та учнівський колектив Лебединського НВК І-ІІ ступенів № 3 (директор Сергій Осаула), завдяки комунальному підприємству «Благоустрій» це гарне та пищне дерево доставили до Шполи і вмонтували на новому місці. Новорічно-різдвяні декорації, які естетично та вишукано доповнюють міську ялинку виготовили майстри та вихованці Шполянської станції юних техніків (директор Лілія Усик), програму свята організували працівники Шполянського міського будинку культури (директор Леся Осадчук) за участі народного, зразкового, художнього дитячого танцювального колективу «Барвінок» (керівник Едуард Пресліцький), студії танцю «Еліт» Шполянського МБК (керівник Леся Осадчук), вокально-театральної студії «Сузір’я» (керівник Оксана Присяжна), працівників Шполянського Будинку школярів (директор Людмила Бондаренко).
   А також феєричне дійство стало можливим за фінансової підтримки Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та постійних соціальних партнерів Групи компаній «ЛНЗ», приватних підприємців Ігоря Зданевича, Максима Ващенка, Володимира Пасєки.