19 грудня - День Святого Миколая

Дорогі шполяни та жителі громади!

Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят, що наповнює наші оселі світлом, доброю надією та сподіваннями.
    Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви, якого люблять і шанують по всій Україні.
  Сьогодні наші серця як ніколи наповнюються милосердям та добротою. І не секрет, що цього дня кожний із нас, незважаючи на те, скільки йому років, очікує на диво. А малята, з нетерпінням чекають зимового ранку, аби зазирнути під подушку і обов’язково знайти там подарунок від Святого Миколая.
   Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.
Нехай Святий Миколай освятить всіх жителів міської громади та Шполянщини найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе злагоду у кожну родину.
    Хай збудуться ваші найзаповітніші мрії та побажання, щодня супроводжують мир, любов, достаток і щастя та великої всім духовної благодаті.

З повагою,
міський голова об’єднаної територіальної громади
Сергій Кравченко