Привітання міського голови об'єднаної територіальної громади до Дня працівників місцевого самоврядування

Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Шполянської громади!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
  Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.
    Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого міста.
    Завдяки злагодженій роботі та тісному співробітництву депутатського корпусу міської ради об’єднаної територіальної громади і виконавчому комітету, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
    Тож нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.

З повагою,
міський голова