Трьох довгожителів міста привітали з днем народження

Відразу трьох довгожительок, ветеранів праці привітали представники міської влади на початку грудня. Усі вони жительки Шполи, тяжко працювали у молоді і зрілі роки, скромні у потребах і щедрі душею. І в цьому вважають їх рідні та сусіди, криється "таємниця" довголіття.

4 грудня 91 день народження відзначила Алевтина Вакуленко – шполянка, що присвятила своє життя добрій справі – піклуванню про здоров’я наймолодших громадян нашого міста. Народилась Алевтина Ігнатіївна в Росії. Проте з 1972 року доля пов’язала її із Україною, переїхали з чоловіком до Шполи, від того часу це місто стало для неї рідним.
    Всю свою турботу та любов віддала праці на швейній фабриці, ще одна іменинниця Ольга Гегельська, яка 1 грудня святкувала 92 роки. У вільний від роботи час Ольга Іванівна плекала, ростила дітей та онуків, а тепер має ще й правнуків. Так іменинниця й не зчулася як відрахувала доля стільки літ, як переступила таку вікову позначку. Ці золоті роки стали святом для її двох доньок та їхніх родин.
   5 грудня 95-річний ювілей зустрічала Катерина Соловйова. Наша ювілярка тривалий час працювала на Шполянському заводі запасних частин. І мало хто знає, що колись цій сильній та мудрій жінці, довелось починати життя із «нульової» позначки. Після тяжких робіт у Німеччині Катерина Кирилівна довго лікувалась у польському госпіталі. Потому повернулась на рідну землю, не розгубилась, працьовитість і наполегливість допомогли ювілярці глибоко пустити коріння у Шполі, виростити сина, підняти «на крило» онуків.
   Цих мудрих, виважених і скромних іменинниць вітали представники міської влади об’єднаної територіальної громади та ветеранської організації міста: секретар міської ради Тетяна Каландирець, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус, голова міської організації ветеранів війни і праці Микола Торба. Гості подарували їм квіти, вітальні листівки та подарунки.
   Нині увага очільника громади Сергія Кравченка особливо прикута до життя людей поважного віку, адже з кожним роком вони потребують, окрім матеріальної підтримки, все більшої уваги та теплоти