6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці! Ветерани військової служби!

6 грудня - особливий день, коли ми відзначаємо свято справжніх патріотів, захисників, усіх тих, хто складав військову присягу на вірність Україні.
     Збройні Сили України - це незмінний гарант безпеки нашої держави, справжня національна гордість.
   Вкотре, ви зустрічаєте це свято в особливих умовах, а тисячі військовослужбовців, серед яких є й солдати зі Шполянської громади, героїчно несуть на собі основний тягар боротьби із російською агресією, саме їм ми дякуємо за свободу та незалежність.
   На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, - пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів Шполянщини.
   Висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.
  Бажаю всім представникам звитяжної служби міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного захисту та здійснення всіх ваших мрій!
  А всім учасникам антитерористичної операції на східному кордоні повернення додому живими та неушкодженими, Нехай вас усіх оберігає Господь!

Слава Україні!

Сергій Кравченко,