Соціальні партнери та спонсори продовжують підтримувати заклади освіти в об’єднаній громаді

На початку цього тижня у два навчально-виховні комплекси Шполянської об’єднаної територіальної громади Кримок та Скотареве завезли паливні матеріали. Про тепло для учнів сільських шкіл потурбувались постійні соціальні партнери Шполянської ОТГ – Група компаній «ЛНЗ» та спонсори.

Завдячуючи цій допомозі дві машини паливних матеріалів отримав Кримківський НВК та дві машини твердого палива завезли до котельні Скотарівського НВК.
  Значно допомогли у перевезенні паливних матеріалів приватний підприємець із села Скотареве, Іван Дубина та філія Шполянський райавтодор (директор Віктор Мадюдя), які надали техніку, а міська рада забезпечила пальним транспортні засоби.
     Керівництво Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади висловлює найщиріші слова вдячності соціально-відповідальним партнерам та спонсорам, за небайдуже ставлення до проблем освіти в Україні, зокрема в сільських школах, і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
    Також хочемо нагадати, що Група компаній «ЛНЗ» не вперше допомагає у забезпеченні паливними матеріалами сільські школи Шполянської громади. За їхньої підтримки наприкінці жовтня поточного року до Кримківської школи було завезено чотири машин дров та дві до Скотарівського НВК.