Новорічно-різдвяні свята у Шполянській громаді проводитимуть у розширеному форматі

З утворенням Шполянської міської громади до її складу ввійшли два населених пункти: Кримки та Скотареве. Тому цього року для шполян і жителів громади підготували більш насичену і розгорнуту програму святкування Нового року та Різдва.

Уже з 12 грудня розпочнуть відкриття резиденції Святого Миколая у дитячому парку міста. Для малечі це буде незвичне свято, адже цього року резиденція відкриється в новому форматі.
   Як повідомила директор міського Будинку культури Леся Осадчук, Миколай просить допомоги у дітлахів. В нього вперше за всі роки викрали чарівний посох.
- І якщо його не відшукати, Чудотворець не зможе відкрити свою резиденцію, - ділиться передсвятковою інтригою сподвижниця цієї ідеї.
   Резиденція діятиме в дитячому парку протягом двох тижнів. Малята разом із дорослими зможуть за цей час поринути у новорічно-різдвяну казку, стати на мить казковими героями і просто вдосталь відпочити.
   Засвічуватимуть головну Новорічну ялинку міста традиційно у День Святого Миколая, 19 грудня. Також у цей день передбачене засвічення новорічних ялинок й у населених пунктах громади.
    Міський голова Сергій Кравченко зазначає, що  по-особливому відчують новорічні розваги сільські дітлахи. Починаючи з 19 грудня у школах та дитсадках сіл Кримки та Скотареве розпочнуться новорічні ранки.

- Вже закуплені пакунки із солодощами всім учням і дошкільнятам, яких вони з нетерпінням чекатимуть під Новий рік від Діда Мороза. У фінансовій підтримці посприяли постійні соціальні партнери Шполянської громади - Група компаній «ЛНЗ», - говорить міський голова. - Я вдячний їм за підтримку, за розуміння, за те, що вони завжди допомагають нам в організації розважальних заходів для маленьких мешканців ОТГ.
    Також шполян, кримківців та скотарівців чекають неочікувані сюрпризи на святкових новорічних вогниках організованих для дорослих, які протягом грудня-січня передбачені на міській площі Героїв Майдану та сільських будинках культури. Їх розважатимуть працівники галузі культури міста та сільських клубних установ.