Вітання міського голови з нагоди Міжнародного дня волонтера

5 грудня Україна і більшість країн світу відзначають Міжнародний День волонтера.

Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей. Адже сама суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує.
    За останні роки, волонтерський рух охопив майже усю Україну. З подіями на Майдані, а потім окупацією Криму та проведенням антитерористичної операції на Сході України волонтерство стало невід'ємною частиною нашого суспільства. Сьогодні вони опікуються проблемами не лише вояків АТО, ветеранів та соціально-незахищених верств населення, а й переселенців.
  Найбільше слів вдячності волонтери отримують від наших солдатів. Адже саме їм вони збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а ще, не зважаючи інколи на смертельну небезпеку, доставляють все це військовослужбовцям на передову.
   Висловлюю щиру подяку усім волонтерам міської громади та Шполянщини, за щиросердну і благородну діяльність, за співчуття та відданість добрим вчинкам на благо інших людей.

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил та  будьте щасливі!

З повагою,

міський голова об'єднаної територіальної громади Сергій Кравченко