Члени депутатських комісій міської ради вирішили звернутися до Шполянської районної ради

30 листопада у міській раді проведено спільне засідання постійних депутатських комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики, засобів масової інформації (голова Осадчий А.П.) та з питань регулювання комунальною власністю, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва, стабілізації та розвитку промислових підприємств міста (голова Тищенко Д.М.)

за участю запрошених директорів закладів загальної середньої освіти, заступника директора МНВК, які передаються з комунальної власності районної ради, першого заступника голови Шполянської райдержадміністрації Юрія Козоріза, головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації Ольги Микишевської та бухгалтера Ірини Рефенкулової. Засідання пройшло також за участі міського голови Сергія Кравченка та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Сергія Зайця.
     Під час проведення засідання постійних депутатських комісій досягнуто згоди щодо включення проектора до акту приймання - передачі Кримківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» із комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради.
   У ході розгляду питання про передачу бюджетних установ та їх цілісних майнових комплексів встановлено, що на цей час триває підписання членами комісій дооформлених належним чином актів приймання-передачі Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей», Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія», Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, колишньої Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4, Кримківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» та Скотарівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», крім Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, який не надано до міської ради.

На комісії було повідомлено, що відділом освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту та відділом культури й туризму Шполянської райдержадміністрації на цей час готуються до підписання акти приймання-передачі Шполянського Будинку школярів, Шполянської станції юних техніків, Шполянської районної станції юних натуралістів, Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи, міської бібліотеки-філіалу №39, Кримківської бібліотеки-філіалу №15, Скотарівської бібліотеки-філіалу №32 Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та Шполянської дитячої школи мистецтв.
  Враховуючи вищенаведене та з метою належного виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на спільному засіданні члени постійних депутатських комісії прийняли рішення звернутися до Шполянської районної ради із проханням провести позачергову сесію районної ради з метою прийняття рішення щодо затвердження відповідних актів та передачі бюджетних установ із комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради:
1. Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
2. Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей»;
3. Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія»;
4. Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5;
5. Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату;
6. Колишньої Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4;
7. Кримківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;
8. Скотарівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;
9. Шполянської дитячої школи мистецтв;
10. Шполянського Будинку школярів;
11. Шполянської станції юних техніків;
12. Шполянської районної станції юних натуралістів;
13. Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи;
14. Міської бібліотеки-філіалу №39 Шполянської централізованої районної бібліотечної системи;
15. Кримківської бібліотеки-філіалу №15 Шполянської централізованої районної бібліотечної системи;
16. Скотарівської бібліотеки-філіалу №32 Шполянської централізованої районної бібліотечної системи.
    Проведення позачергової сесії районної ради та прийняття вищезгаданих рішень сприятиме належному й вчасному формуванню міською радою бюджету на 2018 рік, підготовки та державної реєстрації установчих документів закладів у нових редакціях, планів-замовлень на проходження курсової підготовки керівних та педагогічних кадрів та вирішення інших питань.