Поділитися теплом своїх сердець у День захисту людей з обмеженими фізичними можливостями

Щорічно 3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Напередодні цього дня представники міської влади об’єднаної територіальної громади відвідали дві Шполянські територіальні організації – Українське товариство сліпих і Українське товариство глухих, а також організували урочистості для дітей з інвалідністю під назвою «Ключі до мрій».

З візитом до територіальних організацій завітала керуюча справами виконавчого комітету Шполянської міської ради, Тетяна Герус. Вона привітала членів організацій і вручила їм пам’ятні подарунки. Також у ході зустрічі Тетяна Борисівна з’ясувала проблеми та потреби закладів громадян з інвалідністю.

Цього ж дня, за підтримки Шполянської міської ради ОТГ, у сесійній залі міської ради відбувся урочистий захід для дітей, які мають фізичні вади. Організатори дійства поставили за мету нагадати людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства - людей з обмеженими фізичними можливостями. Адже на їх долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя, а їх мужність та оптимізм - взірець для інших.

Піднесену атмосферу дітям подарували творчі колективи Шполянського Будинку школярів (директор Людмила Бондаренко) та дитячої школи мистецтв, а саме: вокальний ансамбль «Калинонька» (керівник Валентина Каландирець), вокальна студія «Сузір’я» (керівник Оксана Присяжна), співачка Ірина Начос, театральна студія «Смайлик» та інші.

Під час урочистого заходу, окрім пісенних подарунків та вітань, кожна малеча отримала чарівну зірочку мрій із скриньки бажань, як символ допомоги у досягненні свої мети та здійснення найпотаємніших дитячих мрій.
     Насамкінець з побажаннями миру, добра, щастя та здоров’я до дітлахів звернулась начальник відділу освіти у вправах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської ОТГ, Ірина Каландирець. Вона також зазначила, що святкові заходи на цьому не закінчуються. Попереду на малят чекає відкриття резиденції Святого Миколая у міському парку дитячого дозвілля, Новорічна ялинка, подарунки, ігри, забавки та безліч інших цікавинок.
- Тож бажаючи вам добра та злагоди, закликаю вас дорогі малята, слідкувати за оголошеннями і не пропустити розважальні заходи, які відбуватимуться у нашій об’єднаній громаді!, - наголосила Ірина Іванівна.

По закінченню урочистого заходу всі малята із особливими потребами та учасники концерту отримали солодкі подарунки.
    Не забули представники влади поділитися своїм теплом та увагою з людьми, які найбільше цього потребують й у населених пунктах громади.
   Так, 3 грудня міський голова Шполянської ОТГ, Сергій Кравченко та староста села Скотареве, Андрій Запісецький завітали до 30-річного інваліда дитинства Романа Рисака. Гості побажали йому всіляких гараздів, незламної віри у краще майбутнє, подарували подарунок та солодощі.
   Під час гостин у сім’ї Рисаків, очільник громади та староста поспілкувалися з Романом і вислухали всі проблеми, які нині турбують його і родину. Задоволені батьки щиро дякували їм за візит до сина, адже для Романа - це найцінніший дарунок.