У Шполянській студії танцю «Еліт» тренувались кримківські діти

1 грудня, у п’ятницю до Шполи завітали вихованці танцювального гуртка із села Кримки Шполянської ОТГ. До міста понад 20-х дітлахів привезли спеціально замовленим автобусом під наглядом директора Кримківського СБК, Ольги Поліщук.

Нагадаємо, що 9 листопада цього року за ініціативи очільника громади Сергія Кравченка, у селі Кримки запрацювала танцювальна студія «Еліт» (керівник Леся Осадчук). Клас для занять відкрили у приміщенні колишньої сільської ради.

Вже близько місяця тривають тренування з танців у двох вікових групах - молодшій та середній. Раз на тиждень до дітей приїздить професійний хореограф Леся Осадчук, друге заняття – проводить директор сільського будинку культури Ольга Поліщук.

Під час відкриття танцювальної студії у Кримках, міський голова Сергій Кравченко пообіцяв, що майбутні танцівники займатимуться не лише у селі, а й щомісяця матимуть можливість тренуватись у спеціально обладнаному танцювальному класі студії «Еліт» при Шполянській міській школі № 2-ліцей.

Кваліфікований хореограф Леся Осадчук, далі повідомила, що встановлені дзеркала та професійні танцювальні станки чудово допоможуть дітям вивчати нові рухи і бачити свої недоліки, а також займатись відповідними вправами з розтяжки.

Як бачимо, обіцянки міського керівництва виконуються, і на черзі до Шполи готуються приїхати учні танцювального гуртка зі села Скотареве Шполянської ОТГ, адже там клас танцю «Еліт» відкрили на півмісяця пізніше.