Вітання міського голови об'єднаної територіальної громади з нагоди Дня працівників прокуратури

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!
   На вас покладені надзвичайно важливі обов’язки – боротьба з корупцією, злочинністю, забезпечення справедливості та верховенства закону. Протягом багатьох років органи прокуратури були і залишаються ключовою ланкою у правоохоронній системі держави. Своєю діяльністю ви утверджуєте принцип невідворотності покарання за порушення закону, зміцнюєте віру людей у справедливість і правопорядок.
    Переконаний, що працівники прокуратури нашого міста відрізняються найвищою компетентністю, принциповістю і відповідальністю.
   Щиро дякую за вашу сумлінну працю. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у подальшій діяльності на благо міської громади та Шполянщини!

З повагою,
міський голова об’єднаної територіальної громади
Сергій Кравченко