3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дорогі жителі Шполянської громади!

3 грудня – день, який нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи, це – Міжнародний день людей з інвалідністю.

Саме цей день покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти вирішити.
   Сьогодні вшанування і відзначення заслуговують ті інваліди, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються спортом, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків.
    Також хочеться звернутися зі щирими словами подяки до людей, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них. Самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять вам заслужену повагу і людську шану.
     Тож від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.
    Закликаю вас, дорогі земляки, не бути байдужими до людей з особливими потребами. Адже їх часто відрізняє необмежена сила духу, тому спілкування з ними легко може перетворитися з допомоги в подарунок. І хай наша щира участь і підтримка допоможуть цим мужнім і мудрим людям відчути себе щасливими і впевненими в собі!

З повагою,
міський голова об’єднаної територіальної громади
Сергій Кравченко