Підприємці які розвивають Шполу

Сьогодні по вулиці Слобідській у Шполі з’явилась оновлена зупинка. Про такий подарунок у віддаленому мікрорайоні міста подбала місцева підприємниця Віта Нечай.
  У цей складний час, всі ми хочемо бачити місто в якому проживаємо розвинутим і доглянутим, що підкреслює свою самобутність і неповторність. Віднайти на все кошти – це нині не просте завдання для керівництва громади.

Але приємно відзначити той факт, що міська влада Шполянської ОТГ тісно співпрацює із місцевими представниками бізнесу, які завжди виявляються соціально відповідальними.
   Як приклад, у жовтні цього року до виконавчого комітету міської ради звернулась приватний підприємець Віта Нечай з проханням виділити місце для встановлення тимчасової споруди по вулиці Слобідській в мікрорайоні цукрозаводу, а саме хлібобулочного павільйону.
   Члени виконавчого комітету безумовно погодили прохання місцевої підприємниці із зустрічною пропозицією, суть якої полягає в тому, що при облаштуванні магазину, крім комерційної вигоди, потрібно звернути увагу на занедбану зупинку громадського транспорту, що розташована поруч.
   Розуміючи важливість належного благоустрою міста та комфорту його мешканців Віта Нечай зробила свій внесок на благо Шполи. Результатом чого відсьогодні свідчить повністю оновлена громадська зупинка, а прилеглий тротуар вкладений новою бруківкою.

Міський голова Сергій Кравченко дякує приватному підприємцю Віті Нечай за те, що вона є соціально відповідальним партнером міста, по-справжньому любить Шполу і дбає про її красу. І насамкінець, міський очільник підкреслив, що таких людей завжди хочеться ставити за приклад іншим бізнесовим структурам, які налічуються у нашій громаді.